Графік роботи гуртків у 2017-2018 н. р.

Спортивні гуртки

Назва гуртка ПІБ керівника гуртка Розклад роботи
(день тижня, час)
№ кабінету, де проходить заняття
«Баскетбол» Марховський Дмитро Олегович І група
Вівторок 18.00-19.30
Четвер 18. 00-19.30
ІІ група
Вівторок 19.45-21.15
Четвер 19.45-21.15
Субота 10.00-10.45
Спортивний зал
«Волейбол» Руденко Альона ПилипівнаІ група
Вівторок 16.15-17.45
Четвер 16.15-17.45
ІІ група
Середа 18.00-19.30
П’ятниця 17.15-18.30
Спортивний зал
«Таекван-до» Колос Олег ОлександровичІ група
Понеділок 16.15-17.45
Середа 16.15-17.45
ІІ група
Середа 18.00 – 19.30
П’ятниця 15.30 – 17.00
Малий спортивний зал
«Волейбол» Пономаренко Анатолій ВасильовичІ група
Понеділок 18.00-19.30
Середа 18.00-19.30
ІІ група
Вівторок 16.15-17.45
Четвер 16.15-17.45
Спортивний зал
«Аеробіка» Кияниця Людмила МиколаївнаІ група
Понеділок 14.00-15.30
Середа 16.15-17.45
ІІ група
Понеділок 16.00-17.30
Середа 16.00 – 17.00
Малий спортивний зал

Шкільні гуртки

Назва гуртка ПІБ керівника гуртка Розклад роботи
(день тижня, час)
№ кабінету, де проходить заняття
"Юні психологи" Білера Тетяна Павлівна Понеділок 15.30-17.00
Середа 16.00-17.30
П’ятниця 14.15.-15.00
кабінет 134
"Цікава математика"Галушко Лариса Леонідівна Четвер15.30-17.00 кабінет 326
"Школа Піфагора" Агеєва Наталія Іванівна Понеділок 15.15-16.45 кабінет 229
"Клуб захоплених математикою" Смалько Оксана Леонідівна Понеділок 14.20-15.05
Вівторок 14.20-15.05
кабінет 230
Гурток народного танцю "Криниченька" Лозовик Наталя Петрівна Вівторок 15.00.-16.30 П’ятниця 14.30.-16.00 П’ятниця 16.15.-17.45
Субота 10.00 – 11.30
кабінет 214
"Мовознавці" Нарадова Ольга Сергіївна Понеділок 15.30-17.00 кабінет 233
"Знавці мови" Лупішко Тетяна Сергіївна Понеділок 16.00-17.30 кабінет 317
"У світі цікавого" Новицька Світлана Петрівна Четвер 15.15-16.45 кабінет 408
"Його величність слово" Дацько Вікторія Анатоліївна Вівторок 15.15-16.00
П’ятниця 15.15-16.00
кабінет 227

Військово-патріотичний напрямок

Назва гурткаПІБ керівника гуртка Розклад роботи
(день тижня, час)
№ кабінету, де проходить заняття
"Патріот"Медвідь Сергій ВікторовичІ група
Понеділок 16.30-17.15
Вівторок 16.30-17.15
Четвер 16.30-17.15
П’ятниця 16.30-17.15
ІІ група
Понеділок 17.15-18.00
Вівторок 17.15-18.00
Середа 17.15-18.00
П’ятниця 17.15-18.00
кабінет 217
Кiлькiсть переглядiв: 69