До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом документів для зарахування дітей до перших класів школи
розпочнеться 23 квітня.

Зошит попереднього запису для подання документів від мешканців мікрорайону знаходиться на І поверсі школи у кабінеті 118.

/Files/images/index.png

До першого класу зараховуються діти, яким на 01 вересня 2018 року виповнилося 6 років.

Прийом здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів.

Згідно Закону України «Про освіту» ст. 13 право на зарахування до початкової школи мають діти, які зареєстровані та постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування.

Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються:

• заява (заповнюється в закладі);
  • копія свідоцтва про народження;
  • медична довідка встановленого зразка(форма 086-1/о) та карта щеплень встановленого зразка (форма 063).