Оголошення!

11 травня 2017 року о 18.00 в актовій залі школи відбудеться організаційна зустріч з батьками дітей, яких рекомендовано до зарахування в 1 клас на 2017-2018 навчальний рік.

Спеціалізована школа № 185 ім. В. Вернадського оголошує набір дітей до 1-х класів на 2017-2018 н.р.

Прийом заяв та необхідних документів розпочнеться:

· від батьків, чиї діти, зареєстровані на території обліку дітей і підлітків шкільного віку школи та, які мають старших дітей, які навчаються у СШ № 185, з 14 лютого 2017 року;

· від батьків, чиї діти, зареєстровані в інших мікрорайонах та районах Києва, з 1 березня 2017 року.

Попередній запис батьків майбутніх першокласників на подачу документів розпочнеться з 1 лютого 2017 року.

Запис організовується з метою уникнення черги.

При подачі документів батьки повинні мати при собі паспорт одного з батьків, свідоцтво про народження дитини та його ксерокопію.

Прийом до спеціалізованої школи №185 відбувається на конкурсній основі, відповідно наказу МОН від 19.06.03 №389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназії, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл».

Під час проходження конкурсної комісії необхідно мати наступні документи:

• Свідоцтво про народження дитини;

•Поліклінічну медичну картку фізичного розвитку дитини.
(Медичну картку форми 0-26/о з висновками всіх спеціалістів та висновком про можливість навчання дитини у школі надати до навчального закладу після успішного проходження конкурсу до 31 травня поточного року);

• Заяву на ім’я директора школи з дозволом для проходження конкурсу (пишеться у школі).