1965 рік: Відкриття середньої загальноосвітньої політехнічної школи №185 з російською мовою навчання

1991 рік: Зі здобуттям Україною незалежності школа №185 стала середнім загальноосвітнім навчальним закладом з українською мовою навчання

1995 рік: Педагогічний колектив школи розпочав роботу над Комплексною програмою розвитку дитини "Росток"

2004 рік: вчитель математики Гонтаренко І.В. вперше в історії школи взяв участь в конкурсі "Вчитель року" і переміг в районному етапі конкурсу Вчитель року-2004"

2005 рік: Шляхом реорганізації середньої загальноосвітньої школи навчальний заклад отримав статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням фізико – математичних дисциплін

2007 рік: Започатковано відкриту олімпіаду з математики та фізики « Шляхами Вернадського», яка проходить в березні до дня народження Володимира Івановича Вернадського

2009 рік: Школі присвоєно ім′я Володимира Вернадського

2009 рік: Школа отримує статус Всеукраїнського експериментального майданчика за науково - педагогічним проектом « Росток»,педагогічний колектив обрав темою експериментальної діяльності « Впровадження діяльнісного методу навчання у викладання фізико – математичних дисциплін за науково – педагогічним проектом «Росток»

2010 рік: Учень 11-Б Дмитрієв Антон, вперше в історії школи , став переможцем Всеукраїнського етапу МАН з астрономії та виборов бронзову медаль на Міжнародній олімпіаді в столиці Китаю Пекіні з астрономії та астрофізики серед випускників старших шкіл. Педагогічним керівником Антона була вчитель фізики Кузькова Тетяна Петрівна

2011 рік: Школа взяла участь в виставці кращих навчальних закладів Києва « Педагогічна хвиля» до початку нового 2011/2012 н.р. Школу представляли директор школи Щербаков Є.М., заступник директора з НВР Кузькова Т.П. та учень 9-Б класу Янауер Мечислав багаторазовий переможець предметних олімпіад та конкурсів МАН

2011 рік: Участь в міжнародній конференції вчителів математики в польському місті Вєлюнь з 23 по 28 жовтня 2011 року. Спеціалізовану школу №185 ім. Володимира Вернадського на конференції представляли директор школи Щербаков Є.М. та вчитель математики Гонтаренко І.В. Були підписані договори про співпрацю з трьома польськими навчальними закладами: 1) ліцеєм №2 ім. Януша Корчака; 2) комплексом шкіл №2 ім. Яна Длугоша; 3) ліцеєм №1 ім. Косцюшко.

В березні 2012 року школу відвідала та взяли участь в олімпіаді « Шляхами Вернадського» делегація учнів та викладачів ліцею № 1 ім. Костюшка та ліцею № 2 ім. Корчака м. Вєлюня (Польща). Двоє закордонних учасників – учні 10 класу І ліцею ім. Тадеуша Косцюшки Сільвестр Журав та Патрік Ухман – вибороли на олімпіаді відповідно І та ІІІ місця. Учні та вчителі СШ №185, приймаючи гостей, гідно представили систему освіти в Україні: провели круглий стіл «Юні науковці», де учні презентували свої наукові проекти, познайомили з традиціями і культурою українського народу, організували туристичні екскурсійні поїздки по Києву, відвідали Національний музей українського мистецтва та Печерську Лавру, музей під відкритим небом «Українське село»

В березні 2013 року школа відсвяткувала 150-річчя від Дня народження В.І. Вернадського. Було проведено районну науково – практичну конференцію з участю вчених НАН України викладачів вищих навчальних закладів.« В.І.Вернадський і сучасність»