1965 рік: Відкриття середньої загальноосвітньої політехнічної школи №185 з російською мовою навчання

1991 рік: Зі здобуттям Україною незалежності школа №185 стала середнім загальноосвітнім навчальним закладом з українською мовою навчання

1995 рік: Педагогічний колектив школи розпочав роботу над Комплексною програмою розвитку дитини "Росток"

2004 рік: вчитель математики Гонтаренко І.В. вперше в історії школи взяв участь в конкурсі "Вчитель року" і переміг в районному етапі конкурсу Вчитель року-2004"

2005 рік: Шляхом реорганізації середньої загальноосвітньої школи навчальний заклад отримав статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням фізико – математичних дисциплін

2007 рік: Започатковано відкриту олімпіаду з математики та фізики « Шляхами Вернадського», яка проходить в березні до дня народження Володимира Івановича Вернадського

2009 рік: Школі присвоєно ім′я Володимира Вернадського

2009 рік: Школа отримує статус Всеукраїнського експериментального майданчика за науково - педагогічним проектом « Росток»,педагогічний колектив обрав темою експериментальної діяльності « Впровадження діяльнісного методу навчання у викладання фізико – математичних дисциплін за науково – педагогічним проектом «Росток»

2010 рік: Учень 11-Б Дмитрієв Антон, вперше в історії школи , став переможцем Всеукраїнського етапу МАН з астрономії та виборов бронзову медаль на Міжнародній олімпіаді в столиці Китаю Пекіні з астрономії та астрофізики серед випускників старших шкіл. Педагогічним керівником Антона була вчитель фізики Кузькова Тетяна Петрівна

2011 рік: Школа взяла участь в виставці кращих навчальних закладів Києва « Педагогічна хвиля» до початку нового 2011/2012 н.р. Школу представляли директор школи Щербаков Є.М., заступник директора з НВР Кузькова Т.П. та учень 9-Б класу Янауер Мечислав багаторазовий переможець предметних олімпіад та конкурсів МАН

2011 рік: Участь в міжнародній конференції вчителів математики в польському місті Вєлюнь з 23 по 28 жовтня 2011 року. Спеціалізовану школу №185 ім. Володимира Вернадського на конференції представляли директор школи Щербаков Є.М. та вчитель математики Гонтаренко І.В. Були підписані договори про співпрацю з трьома польськими навчальними закладами: 1) ліцеєм №2 ім. Януша Корчака; 2) комплексом шкіл №2 ім. Яна Длугоша; 3) ліцеєм №1 ім. Косцюшко.

В березні 2012 року школу відвідала та взяли участь в олімпіаді « Шляхами Вернадського» делегація учнів та викладачів ліцею № 1 ім. Костюшка та ліцею № 2 ім. Корчака м. Вєлюня (Польща). Двоє закордонних учасників – учні 10 класу І ліцею ім. Тадеуша Косцюшки Сільвестр Журав та Патрік Ухман – вибороли на олімпіаді відповідно І та ІІІ місця. Учні та вчителі СШ №185, приймаючи гостей, гідно представили систему освіти в Україні: провели круглий стіл «Юні науковці», де учні презентували свої наукові проекти, познайомили з традиціями і культурою українського народу, організували туристичні екскурсійні поїздки по Києву, відвідали Національний музей українського мистецтва та Печерську Лавру, музей під відкритим небом «Українське село».

2013-2014 н.р.

· В березні 2013 року школа відзначила150- річчя від дня народження В.І.Вернадського. Відбулась районна науково - практична конференція " Вернадський і сучасність", в якій взяли участь представники шкіл Святошинського району, керівництво району, вчені НАН України, викладачі вищих навчальних закладів.

/Files/images/IMG_6609.JPG

· Учень 10-А класу Тригодько Дмитро посів ІІI місце в Україні на Всеукраїнському етапі МАН з технологій програмування.

2014-2015 н.р.

· Учень 11-го класу Яковенко Назар посів I місце в місті Києві в олімпіаді з фізики. Він став студентом фізичного факультету Національного університету І.Тараса Шевченка.

· Школа посіла І командне місце серед спеціалізованих шкіл району. В районному етапі конкурсу - захисту МАН. Найбільше переможців з фізики та астрономії - 36 учні, математики - 23 учнів. Наукове товариство школи «Ноосфера» нагороджено почесним дипломом.

2015-2016 н.р.

· 18 грудня, школа відсвяткувала, свій 50-річний ювілей. З нагоди 50-річчя в школі було відкрито аудиторію Володимира Вернадського. В аудиторії зібрані матеріали пов′язані з життям та науковою діяльністю засновника та першого президента Української академії наук В.І.Вернадського, ім′я якого носить школа.

аудиторія Вернадського

· Своє десятиріччя відзначила відкрита олімпіада з математики та фізики „Шляхами Вернадського”, яка проводиться в березні до дня народження видатного вченого В.І.Вернадського, засновника та першого президента Української Академії наук.

нагородження переможців олімпіади «Шляхами Вернадського»

· Майсак Максим посів І місце у Міжнародній олімпіаді з математики та фізики в місті Вілюнь ( Польща). В травні 2016 року в місті Вілюнь ( Польща) відбулась Міжнародна фізико-математична, учасниками якої стали команди з країн Євросоюзу. Олімпіада сприяла подальшому розвитку партнерства в освіті між спеціалізованою школою № 185 ім. Володимира Вернадського та ліцеєм ім.Корчака міста Велюнь.

олімпіада в Польщі

2016-2017 н.р.

· Учень 11-го класу Майсак Максим посів I місце в Україні в олімпіаді з англійської мови.

/Files/images/Майсак.jpg

· Учениця 9-В класу Мосійчук Юлія посіла І місце в Києві та ІІІ місце в Україні в олімпіаді з біології.

Гордість=

· Команда спеціалізованої школи №185 ім. Володимира Вернадського вперше взяла участь у Всеукраїнській комплексній олімпіаді з математики, фізики та інформатики “Турнір чемпіонів”, яка проходила з 29 квітня по 2 травня 2017 року на базі фізико-математичної гімназії № 17 м. Вінниця. До участі в олімпіаді запрошувались команди шкіл та учні, що показали найвищі результати на Всеукраїнських олімпіадах із зазначених предметів .

/Files/images/IMG_4280.JPG турнір чемпіонів /Files/images/IMG_4201.JPG

Дата останньої зміни 12 Березня 2024