Організація харчування у СШ №185

«Турбота про здоров’я - це найважливіша праця вчителя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили.»

В.О. Сухомлинський

Раціональне харчування тих, хто навчається — одна з умов створення здоров`язберігаючого середовища у школі. Питання організації повноцінного і правильного харчування є одним із найважливіших у спеціалізованій школі №185, де для школярів організоване мультипрофільне харчування. Діти із задоволенням навідуються до шкільної їдальні, щоб посмакувати різноманітними стравами та напоями.

/Files/images/Їдальня.jpg

З 1 січня 2022 року в українських школах розпочався один із етапів реформи шкільного харчування. Ключовою особливістю змін став перехід на нове 4-тижневе меню, завдяки якому раціон учнів став більш збалансованим і різноманітним. Меню передбачає більше овочів та фруктів, м'яса та молочних продуктів, а його страви містять менше цукру, солі, швидких вуглеводів

Сезонне меню на весняний період 2023 рік.

wym-1679906522968