З 2003 року школа має партнерські зв’язки з польською гімназією-ліцеєм ім. Стефана Баторія з м. Варшава. В 2004 році підписана безстрокова угода про співпрацю. У 2011 році підписані угоди про співпрацю з польськими ліцеями:

• ΖΕSPO_SZKOL№R2 im. JanaDLuqosza;
  • I Liceum Oqolnoksztalcace im Tadeusza Kosciuszki;
  • IILiceummGqolnoksztaLcaceim.JanuszaKorczaka в місті Велюнь.

З 21 по 26 травня 2016 року в місті Вілюнь ( Польща) відбулась Міжнародна фізико - математична, учасниками якої стали команди з країн Євросоюзу. Україну представляли учні 10-х класів спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського - Майсак Максим, Матенчук Олександра та Яковенко Софія. Керівниками команди були директор школи Щербаков Є.М. і вчитель фізики - Шалій С.В. Олімпіада проводилась англійською мовою і була розрахована на учнів європейських шкіл, які мають 12-річний термін навчання в середній школі. Майсак Максим показав найкращий результат і став переможцем. Матенчук Олександра та Яковенко Софія також стали дипломантами олімпіади.

Дата останньої зміни 12 Березня 2024