Наш девіз: Спеціалізована школа № 185 ім. Володимира Вернадського – школа розвитку особистості!

У 2023-2024 навчальному році в школі є 36 класів, які об’єднують 1060 учнів.

Директор школи – Золотарьова Олена Вікторівна

У школі працюють – 74 педпрацівника.

Із них мають кваліфікаційні категорії та педагогічні звання, нагороди, відзнаки: вищу кваліфікаційну категорію – 38, учитель-методист – 18, першу кваліфікаційну категорію – 13, старший учитель – 10, другу кваліфікаційну категорію – 8, спеціаліст – 15.

Напрямки освітньої діяльності:
  • НУШ - 1-6 класи
  • Поглиблене вивчення математики та фізики – 8 -11 класи.

Інноваційна діяльність: Всеукраїнський експериментальний майданчик за темою «Впровадження діяльнісного методу навчання у викладання фізико-математичних дисциплін за науково-педагогічним проектом «Росток».

Мова навчання - українська.

Іноземні мови, які вивчаються: англійська.

Допрофільне та профільне навчання: 8-9 класи - поглиблене вивчення математики та фізики; 10-11 класи – фізико-математичного, природничого профілю.

Партнерські зв’язки:

- з вищими навчальними закладами:
  • фізичним та геологічними факультетами Національного університету ім. Тараса Шевченка;
  • інженерно-фізичним факультетом Національного технічного університету „КПІ”;
  • факультетом біотехнологій та екології Національного університету харчових технологій;
  • Київським Міжнародним університетом;університетом « Україна».
- міжнародні:

З 2003 року школа має партнерські зв’язки з польською гімназією-ліцеєм ім. Стефана Баторія з м. Варшава. В 2004 році підписана безстрокова угода про співпрацю. У 2011 році підписані угоди про співпрацю з польськими ліцеями:

• ΖΕSPO_SZKOL№R2 im. JanaDLuqosza;
  • I Liceum Oqolnoksztalcace im Tadeusza Kosciuszki;
  • II LiceummGqolnoksztaLcaceim.JanuszaKorczaka в місті Велюнь.

Дата останньої зміни 12 Березня 2024