Лазоренко Ірина ОлександрівнаЛазоренко Ірина Олександрівна

Категорія: вища

Посада: вчитель початкових класів

Здобутки:

*Свідоцтво про успішне закінчення семінару-курсів за науково-педагогічним проектом «Росток»

*Грамота Управління освіти за вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління – 2004 р.

*Грамота Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації за сумлінну роботу -2006 р.

*Грамота Управління освіти Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації за успіхи, досягнуті у навчально-виховному процесі- 2006 р.

*Грамота Управління освіти Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації за професійну компетентність, вагомий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління-2009 р.

*Грамота Управління освіти Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації за ініціативну, творчість в роботі, професійну компетентність, за наслідками атестації та результатами роботи в 2009-2010 навч. році

*Грамота Управління освіти Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації за багаторічну творчу й сумлінну працю, високий професіоналізм-2012 р.

*Грамота спеціалізованої школи 185 за сумлінне ставлення до професійних обов’язків, за щирість і відданість педагогічній справі та якісну підготовку учнів-2014 р.

*Грамота Управління освіти Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації за багаторічну плідну працю, досягнення майстерності -2014 р.

* Грамота Управління освіти Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації за учать у Фестивалі народної творчості працівників установ освіти – 2016 р.

Педагогічне кредо: Лише той Учитель, хто живе так, як навчає. (Григорій Сковорода)