Міжнародний день рідної мови

"21 лютого до Міжнародного дня рідної мови у СШ № 185 ім. Володимира Вернадського були проведені різні заходи: мовні вікторини, квести, турніри.

Істина очевидна: мова має значення. Це та рушійна сила, яка об’єднала українців і весь світ та веде до Перемоги України.

Утверджувати українську мову як державну – наше спільне завдання. Тому плекаймо нашу рідненьку та мотивуємо наших учнів знати її досконало різними засобами: через ігри, змагання, дотепне вчительське слово. Саме шляхом проведення мовних змагань, конкурсів, квестів між класами вдосконалюємо знання учнів з української мови, розвиваємо їх усне мовлення, відчуття відповідальності за колективні досягнення та виховуємо любов до рідної мови, культури."

/Files/images/Мова 3.jpg

/Files/images/Мова 4.jpg /Files/images/Мова 2.jpg