Благодійна допомога бійцям

Учні спеціалізованої школи №185 імені Володимира Вернадського постійно підтримують воїнів ЗСУ. Багато військових, які були поранені в бою, повернувшись додому, потребують як медичної допомоги, так і моральної підтримки.

Лідерами шкільної організації самоврядування «Виклик» було запропоновано та організовано благодійний збір смачних гостинців, теплих речей, предметів особистої гігієни, малюнків та оберегів для воїнів, які перебувають на лікуванні в Головному Військовому клінічному госпіталі міста Києва.

Волонтерка Олена Лисенко неодноразово допомагала з доставкою зібраного до шпиталю. Так сталося і цього разу. Спільними зусиллями батьківської спільноти, здобувачів освіти 1-11 класів, адміністрації та педагогічного колективу СШ№185 було зібрано понад 20 ящиків допомоги для українських захисників. Для стабілізаційного пункту, який знаходиться в місті Дружківка Донецької області, було передано понад 100 кг постільної білизни.

Дякуємо батьківській громаді та педагогічним працівникам за збір матеріалів для плетіння сіток!

Щира подяка всім небайдужим!

Бажаємо нашим захисникам швидше одужувати та повертатися до своїх родин зціленими та такими потрібними.

/Files/images/Допомога 1.jpg

/Files/images/Допомога 2.jpg