Учні СШ №185 вдосконалюють військово-медичні навики

Учні 11-А та 11-Б класів мали можливість пройти одноденні навчання з предмету «Захист України» на базі Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. У новоствореному музеї старшокласників ознайомили із зразками сучасного озброєння, привезених з територій, де велися бої під Києвом та із зон активних бойових дій. Кваліфікованими медиками були проведенні практичні заняття з надання домедичної допомоги, де учні вчилися накладати турнікети, навіть в умовах ведення бою. Лекція з протимінної безпеки супроводжувалася презентацією з реальними фотографіями із замінованих територій. Були вдосконалені навички поводження зі зброєю та проведені практичні заняття зі стрільби в інтерактивному тирі. За час проведення занять учні оволоділи новими навиками та вміннями бойової роботи та отримали багато позитивних вражень.

Знання та вправні дії надання першої домедичної допомоги часто рятують життя не тільки під час бойових дій, але і у звичайному цивільному житті.
/Files/images/Захист 1.jpg
/Files/images/Захист 2.jpg