Благодійний ярмарок

ПІДСУМКИ БЛАГОДІЙНОГО ЯРМАРКУ в рамках районного заходу «CHARITY MONDAY».

2 жовтня, на подвір’ї спеціалізованої школи №185 імені Володимира Вернадського, відбувся масштабний благодійний ярмарок, присвячений Дню Захисників і Захисниць України! Учні, батьки, педагоги та місцеві жителі, зібралися на акції, де були представлені різноманітні вироби ручної роботи, різноманітна випічка, страви, напої, смаколики, навіть вазони з квітами та українське домашнє сало. Були на ярмарку і унікальні прикраси, картини та багато іншого, а все задля того, щоб допомогти нашим Захисникам України.

Метою заходу був збір коштів на потреби бійців 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону 93 бригади, в лавах якої перебуває, з перших днів повномасштабної війни, викладач фізики – Михайлов Руслан Валентинович та 26 ОСБ, протитанкові війська.

Результатом дружної роботи всіх учнів, вчителів, батьків стало те, що вдалося зібрати 83 тисячі 208 гривень для наших захисників.

Низько вклоняємося і вперед разом до Перемоги!