У Святошинському районі проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

/Files/images/Джура2.jpg

/Files/images/Джура3.jpg

/Files/images/Ждура4.jpg

/Files/images/Джура5.jpg

/Files/images/Джура6.jpg

/Files/images/Джура7.jpg

/Files/images/Джура8.jpg

Цьогоріч за організацією управління освіти Святошинської РДА та ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» за участі представників Київського інституту Національної гвардії України, ГУ ДСНС України у Київській області, КО «Муніципальна охорона» проведено І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який тривав два дні.

У змаганнях взяли участь 34 команди, у тому числі 14 старшої, 16 середньої та 4 молодшої вікової категорії.

Біля трьохсот учасників проходили вісім етапів гри, кожний з яких вимагав не тільки мужності, сили та витривалості, а й кмітливості та інтелекту. Конкурс строю та пісні «Впоряд», стрільба, інтелектуальна гра-вікторина «Відун», вікторина з надання першої медичної допомоги «Рятівник», Козацька (туристсько-спортивна) смуга перешкод та інші.

За результатами районного етапу гри «Сокіл» («Джура»)-2023 переможцями стали:

Молодша вікова група:

І місце - команда «Паляниця», СШ № 185 ім. В. Вернадського;

ІІ – команда «Микільська Січ», СЗШ № 13 ім. І. Хитриченка;

ІІІ – команда «Чайка», СЗШ № 230;

ІІІ – команда «Запорожці», СШ № 304.

Середня вікова група:

І місце виборола команда «Джмелі», ліцей "ЕКО" №198;

ІІ – команда «Миротворці», СЗШ №288,

ІІІ – команда «Родослав», СШ №197 ім. Дмитра Луценка

Старша вікова група:

І місце – команда «Борщагівські соколи», ліцей "ЕКО" №198;

ІІ – команда «Булава», СЗШ №230;

ІІІ – команда «Прометей», СЗШ №235 імені В.Чорновола.

Усі учасники змагань отримали солодкі призи від батальону К-2 54 окремої механізованої бригади ЗСУ. Переможці нагороджені кубками, грамотами та заохочувальними призами від депутата Київської міської ради Олесі Зубрицької, комунальної організації «Муніципальна охорона», Всеукраїнської громадської організації «Товариство сприяння обороні», а керівників команд призерів було відмічено районною профспілкою освітян.

Не втомлюємося дякувати ЗСУ за те, що ми можемо проводити такі заходи, виховуючи гідне патріотичне підростаюче покоління. Вперед разом до ПЕРЕМОГИ! Ми вміємо перемагати!

Часу на підготовку було мало, але величезне бажання НАШОГО 4-А перемогти, потужні щоденні тренування, підтримка чудових батьків, щирих вчителів і небайдужої адміністрації школи допомогли здобути перемогу.

Пишаємося дітками та нашим педагогічним складом!

Тепер готуємось до змагань на міському рівні!!!