Педагогічна рада у СШ №185

Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу. Усе, що відбувається зараз – виклик для школи, для вчителів та учнів. Звісно, постає питання: як саме працювати просто зараз, як розставити акценти?Відповіді на ці питання розглядалися на засіданні педагогічної ради «Особливості організації виховного процесу в умовах нових стандартів освіти», яка відбулася 30 березня 2023 року. Основний доповідач, заступник директора з виховної роботи Костівська Н.Ф., звернула увагу на законодавчу базу та особливості організації виховної роботи в умовах дистанційного навчання та в умовах воєнного стану. Співдоповідачі голова МО класних керівників Барило Л.М., класні керівники Константинова Л.М., П’ятецький М.О., Прокопенко А.І. поділилися новітніми підходами у роботі з класними колективами. Педагог-організатор Романенко Ю.В. розповіла про проведену роботу з лідерами та провела творчий воркшоп з учасниками педради. Підвів підсумок педради директор школи Щербаков Є.М., який звернув увагу на те, що зараз учні найбільше потребують підтримки та розуміння. Той факт, що діти, на жаль, поступово вимушено звикають до нових реалій, не означає, що вони можуть обійтися без підтримки дорослих. Вони як ніколи її потребують. Їм потрібна наша впевненість у тому, що все буде добре, наша стійкість та віра в перемогу навіть у важкі часи невизначеності.

/Files/images/Педрада 2.jpg

/Files/images/Педрада 6.jpg /Files/images/Педрада 41.jpg