Олімпіада з математики та фізики „Шляхами Вернадського” для учнів 6- 11 класів

9-10 березня 2023 року в спеціалізованій школі № 185 імені Володимира Вернадського п’ятнадцятий рік поспіль пройшла олімпіада з математики та фізики „Шляхами Вернадського” для учнів 6- 11 класів

Олімпіада з математики та фізики «Шляхами Вернадського» присвячена засновнику та першому президенту Української Академії наук – академіку Володимиру Вернадському, ім′я якого носить школа та 160-річчя від дня народження вченого, яке відзначається 12 березня. Організатори олімпіади „Шляхами Вернадського” спеціалізованої школи № 185 своєю метою вважають залучення до участі в олімпіаді здобувачів освіти, які люблять, знають математику та фізику, пов’язують з їх вивченням своє майбутнє, підвищення ролі фізико-математичної освіти, виховання в молодого покоління поваги до наукових досягнень свого народу та почуття гордості за внесок видатних вчених України в світову науку.

Олімпіада є комбінованою – містить завдання підвищеної складності з математики та фізики.

Кілька років поспіль освітянська спільнота України долає серйозні виклики, пов’язані спочатку з пандемією COVID-19, а зараз – з російською агресією та введенням на всій території країни воєнного стану. В таких умовах зросло значення дистанційного навчання серед шкіл України. Незважаючи на складні умови, в яких знаходиться наша країна сьогодні, дослідно-експериментальна діяльність в спеціалізованій школі №185 продовжується. Традиційно школа відкривала двері для учасників з усієї України, однак цьогоріч Олімпіада була проведена лише для учнів школи. В Олімпіаді брали участь учні школи 6 -11 класів (6-8 класів - 101 учнів, 9 -11 класи - 82 учнів).

Любов до математики та фізики об’єднала в стінах школи під час проведення олімпіади практично всіх її учнів. Вибороли перші місця –

Тож, бажаємj переможцям та призерам Олімпіади безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а успіхи і прагнення до знань будуть постійними супутниками.

Щирі вітання переможцям Олімпіади та їх наставникам!

Учні спеціалізованої школи своїми навчальними перемогами доводять міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу!

Їх перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту.

/Files/images/Вітаємо 2023.jpg

/Files/images/Переможці5.jpg

/Files/images/Переможці 6.jpg

/Files/images/Переможці4.jpg

Пишаємось нашими розумниками! Бажаємо їм і надалі бути у фарватері розвитку сучасної української науки! Слава Україні!

/Files/images/Переможці1.jpg