«Кожен подарунок, навіть найменший, стає великим даром, якщо ти вручаєш його з любов'ю». (У. Уолкот)

Учні 7-Г класу побували у гостях колективу музею історії десятинної церкви. Керуючись принципом «якщо можеш зробити подарунок, то не зволікай із цим», учні взяли участь у майстер-класі з виготовлення листівки до дня святого Валентина. Співробітники сектору методичної роботи підготували цікавий матеріал про історію виникнення та традиції святкування дня закоханих. А напередодні святкування нашого давнього свята Масляної та Колодія вони познайомили учнів зі звичаями народних гулянь, забавами та іграми з нагоди того, що холоди минуть і скоро настане весна. В цілому учні весело провели час у нестандартній атмосфері.