Повернутися до звичайного режиму

Приватбанку У грудні учні 1-В класу разом із класним керівником Боровик О.І. побували на непересічній екскурсії – у відділенні «Приватбанку». Під час екскурсії діти ознайомилисяз фінансовою установою – банком. Дізналися про те, що в банку зберігаються, видаються або конвертуються гроші, проводяться розрахунки. Учні зрозуміли, що в банку обслуговуються як звичайні люди – приватні особи, так і власники бізнесу, співробітники підприємств. Особливо цікаво було дітям ознайомитися з професіями людей, які працюють у відділеннях банку (касиром, менеджером, головою відділення), дізнатися про їхній розпорядок дня і особливості роботи. Також кожен учень мав змогу самостійно поповнити банківську картку справжніми грошима через термінал.

Приватбанку  Приватбанку  Приватбанку  Приватбанку