План роботи гуртків спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського під час зимових канікул
з 26.12.2017 р. по 09.01.2018 р.

Дата Час Заходи
26.12.2017
вівторок
12.00-13.30 Гурток „Волейбол” ( Руденко А.П.)
12.00-13.30 Гурток „Волейбол” (Пономаренко А.В.)
08.30-10.00 Гурток „Таекван – до” (Колос О.О.)
12.00-13.30 Гурток «Клуб захоплених математикою» (Смалько О.Л.)
12.00-13.30 Гурток «Його величність слово» (Дацько В.А.)
12.00-12.45 Гурток «Патріот» ( Медвідь С.В.)
15.00-16.30 Гурток народного танцю „Криниченька” (Лозовик Н.П.)
18.00-21.15 Гурток „Баскетбол” (Марховський Д.О.)
27.12.2017
середа
08.30-10.00 Гурток „Таекван – до” (Колос О.О.)
12.00-13.30 Гурток „Таекван – до” (Колос О.О.)
12.00-13.30 Гурток „Волейбол” ( Руденко А.П.)
12.00-13.30 Гурток „Волейбол” (Пономаренко А.В.)
12.00-13.30 Гурток «Аеробіка» ( Кияниця Л.М.)
12.00-13.30 Гурток «Юні психологи» (Білера Т.П.)
12.00-13.30 Гурток «Патріот» ( Медвідь С.В.)
28.12.2017
четвер
11.00-12.30 Гурток „Волейбол” ( Руденко А.П.)
11.00-12.30 Гурток „Волейбол” (Пономаренко А.В.)
11.00-12.30 Гурток «Цікава математика» ( Галушко Л.Л.)
11.00-12.30 Гурток «»У світі цікавого» ( Новицька С.П.)
11.00-12.30 Гурток «Патріот» ( Медвідь С.В.)
15.00-16.30 Гурток народного танцю „Криниченька” (Лозовик Н.П.)
18.00-21.15 Гурток „Баскетбол” (Марховський Д.О.)
29.12.2017
п`ятниця
08.30-10.00 Гурток „Таекван – до” (Колос О.О.)
10.00-12.30 Гурток „Волейбол” ( Руденко А.П.)
10.00-12.30 Гурток «Його величність слово» (Дацько В.А.)
12.00-11.00 Гурток «Юні психологи» (Білера Т.П.)
15.00-16.30 Гурток народного танцю „Криниченька” (Лозовик Н.П.)
02.01.2018
вівторок
12.00-13.30 Гурток „Волейбол” ( Руденко А.П.)
12.00-13.30 Гурток „Волейбол” (Пономаренко А.В.)
08.30-10.00 Гурток „Таекван – до” (Колос О.О.)
12.00-13.30 Гурток «Клуб захоплених математикою» (Смалько О.Л.)
12.00-13.30 Гурток «Його величність слово» (Дацько В.А.)
12.00-12.45 Гурток «Патріот» ( Медвідь С.В.)
15.00-16.30 Гурток народного танцю „Криниченька” (Лозовик Н.П.)
18.00-21.15 Гурток „Баскетбол” (Марховський Д.О.)
03.01.2018
середа
08.30-10.00 Гурток „Таекван – до” (Колос О.О.)
12.00-13.30 Гурток „Таекван – до” (Колос О.О.)
12.00-13.30 Гурток „Волейбол” ( Руденко А.П.)
12.00-13.30 Гурток „Волейбол” (Пономаренко А.В.)
12.00-13.30 Гурток «Аеробіка» ( Кияниця Л.М.)
12.00-13.30 Гурток «Юні психологи» (Білера Т.П.)
12.00-13.30 Гурток «Патріот» ( Медвідь С.В.)
04.01.2018
четвер
11.00-12.30 Гурток „Волейбол” ( Руденко А.П.)
11.00-12.30 Гурток „Волейбол” (Пономаренко А.В.)
11.00-12.30 Гурток «Цікава математика» ( Галушко Л.Л.)
11.00-12.30 Гурток «»У світі цікавого» ( Новицька С.П.)
11.00-12.30 Гурток «Патріот» ( Медвідь С.В.)
15.00-16.30 Гурток народного танцю „Криниченька” (Лозовик Н.П.)
18.00-21.15 Гурток „Баскетбол” (Марховський Д.О.)
05.01.2018
п`ятниця
08.30-10.00 Гурток „Таекван – до” (Колос О.О.)
10.00-12.30 Гурток „Волейбол” ( Руденко А.П.)
10.00-12.30 Гурток «Його величність слово» (Дацько В.А.)
12.00-11.00 Гурток «Юні психологи» (Білера Т.П.)
15.00-16.30 Гурток народного танцю „Криниченька” (Лозовик Н.П.)
09.01.2018
вівторок
12.00-13.30 Гурток „Волейбол” ( Руденко А.П.)
12.00-13.30 Гурток „Волейбол” (Пономаренко А.В.)
08.30-10.00 Гурток „Таекван – до” (Колос О.О.)
12.00-13.30 Гурток «Клуб захоплених математикою» (Смалько О.Л.)
12.00-13.30 Гурток «Його величність слово» (Дацько В.А.)
12.00-12.45 Гурток «Патріот» ( Медвідь С.В.)
15.00-16.30 Гурток народного танцю „Криниченька” (Лозовик Н.П.)
18.00-21.15 Гурток „Баскетбол” (Марховський Д.О.)
Кiлькiсть переглядiв: 266