/Files/images/Васильєва.png
Васильєва Олена Анатоліївна

Освіта: вища – Київський педагогічний коледж при університеті ім. Тараса Шевченка;
КМПІУВ ім. Бориса Грінченка.

Категорія: вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Посада: заступник директора з НВР, вчитель початкових класів.

Педагогічний стаж: 23 роки.

Методична робота:

1. Впровадження технології діяльнісного методу навчання у викладанні предметів початкової школи в рамках науково – педагогічного проекту«Росток».

Сфера наукових інтересів:

1. Застосування інноваційних освітніх технологій у навчально-виховному процесі початкової школи.
2. Впровадження ІКТ у навчально – виховний процес початкової школи.
3. Робота з обдарованими учнями початкової школи.
4. Реалізація технології діяльносного методу навчання в освітньому просторі початкової школи.

Нагороди та відзнаки:

1. 2004 рік – Диплом РДА у номінації «Творчий пошук».
2. 2004 рік – Грамота ГУОН за сумлінну працю на ниві освіти та вагомий особистий внесок у справу розбудови національної освіти України.
3. 2006 рік – Грамота РУО за успіхи, досягнуті у навчально-виховному процесі, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.
4. 2008 рік– Грамота РУО за успіхи,досягнуті у навчально-виховному процесі, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.
5. 2012 рік – Подяка КМДА ГУОН за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність та активну життєву позицію.
6. 2002, 2010 роки - Сертифікати інституту психології ім. Г.С. Костюка «Гуманно- особистісний підхід до дітей в освітньому просторі» (авторські семінари почесного академіка РАО, професора Ш.О. Амонашвілі).
7. 2005 рік – Свідоцтво МОН України НМЦ середньої освіти ТОВ НВП «Росток» про успішне закінчення курсів «Управління інноваційною діяльністю» за науково-педагогічним проектом «Росток».

«... Справжній учитель той, хто здатен спуститися з висот своїх знань до незнання учня і разом з ним здійснити це сходження»

Учитель – це не просто моя професія, учитель – це стан моєї душі, це особливий спосіб мислення і, зрештою, це все моє життя.

Дата останньої зміни 20 Березня 2024