Тіунова Жанна ВалеріївнаТіунова Жанна Валеріївна

вчитель-методист

Педагогічний стаж: 22 роки

Підвищення педагогічної кваліфікації:

Курси підвищення кваліфікації вчителів за науково-педагогічним проектом «Росток»

Участь у авторському семінарі почесного академіка РАО, доктора педагогічних наук, професора Шалви Олександровича Амонашвілі з проблеми: «Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі (система Школи Життя)»

Участь в науково-практичному семінарі «Компетентнісно-орієнтовані завдання у початковій школі»

Участь у конференції національної освітньої програми «Абетка харчування»

Нагороди:

Грамота Головного управління освіти і науки київської міської державної адміністрації за сумлінну працю, досягнення високої майстерності в професійній діяльності- 2007р.

Грамота Управління освіти Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації за успіхи, досягнуті у професійній діяльності, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління – 2008р.

Подяка Київської міської державної адміністрації Головного управління освіти і науки за сумлінну працю -2012р.

Друковані роботи:

Науково-методичний журнал «Початкова школа» №5, 2016 рік.

Урок навколишнього світу в 4 класі. Будова ссавців.

Педагогічне кредо:

Поспішайте, діти, хочу навчити вас. У Мене приготовані для вас зіркі очі та відкриті вуха. Присядьте на Моє покривало, будемо вчитись літати! Олена Реріх

Дата останньої зміни 20 Березня 2024