Павицька Людмила Володимирівна

Звання: «вчитель-методист»

Посада: вчитель початкових класів

Здобутки:

Участь у професійному конкурсі « Вчитель року- 2011» ( лауреат)

Грамота Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації управління освіти за багаторічну сумлінну працю, досягнення майстерності в професійній діяльності - 2010 р.

Грамота Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації управління освіти за успіхи досягнуті у навчально-виховному процесі, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління, вагомий внесок у реалізацію державної освітньої політики - 2013 р.

Друкована робота: розробка уроку за технологією діяльнісного методу навчання з предмету « Навколишній світ», науково - методичний журнал «Початкова школа» № 5. 2016 р.

Я знаю: учителями не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно, вчитель – це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце, віддане дітям.

Педагогічне кредо:

Якщо ви маєте вогонь знання, дайте іншим запалити від нього свої світильники.