Макарчук Олександра Миколаївна

Категорія: вища,старший вчитель

Посада: вчитель початкових класів

Здобутки:

Свідоцтво про успішне закінчення навчальних курсів з підготовки кадрів до використання інформаційних технологій в електронному освітньому середовищі «Щоденник.ua» - 2011 р.

Грамота Управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації за сумлінну роботу, досягнення майстерності в професійній діяльності - 2005 р.

Грамота Святошинської районної у м. Києві Державної адміністрації управління освіти за успіхи, досягнуті у навчально-виховному процесі - 2004 р.

Грамота спеціалізованої школи 185 за сумлінне ставлення до професійних обов’язків, за щирість і відданість педагогічній справі та якісну підготовку учнів - 2014 р.

Грамота Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації за особистий внесок у розвиток навчання та виховання підростаючого покоління – 2014 р.

Педагогічне кредо:

Якщо хочеш виховати в дітях сміливість розуму, самостійність як особисту рису, то створи такі умови, щоб спалахи їх думок утворювали царство думки, дай їм можливість відчути себе в ньому володарями. (Ш. Амонашвілі)

Дата останньої зміни 20 Березня 2024