Квятковська Ольга ВолодимирівнаКвятковська Ольга Володимирівна

Звання: «Вчитель-методист»

Посада: вчитель початкових класів

Здобутки:

· Почесна грамота Міністерства освіти України за значний особистий внесок в розбудову національної освіти, впровадження сучасних методів навчання та виховання молоді – 2000р.

· Почесна грамота Міністерства освіти і науки АР Крим за ініціативну творчу працю – 2009р.

· Сертифікат за програмою «Intel Навчання для майбутнього» з ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів згідно з державним стандартом освіти України – 2012р.

· Сертифікат навчального курсу Microsoft «Учителі в онлайні» - 2012р.

· Подяка керівника проекту онлайн-змагань по усному математичному рахунку «Міксіке» за плідну співпрацю - 2012р.

Друковані роботи: Економіка для найменших. Стаття «Економічні знання в початковій школі». Журнал «Початкова школа» №7 2000р.

Кредо означає «вірю». Вірю - кожна дитина талановита. Але талановита по своєму.

Вважаю, що всі мої учні «зіркові», тільки одна зірочка сяє яскравіше, інша соромиться запалати, тому її треба підбадьорити.

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.

Н. Красоткіна

Дата останньої зміни 20 Березня 2024