Ільїних Ганна Терентівна

Категорія: вища, старший вчитель

Посада: вчитель початкових класів

Педагогічне кредо:

Вчитель повинен бути артистом, художником, палко закоханим у свою справу. А.П.Чехов

Здобутки:

· Грамота Святошинської районної в м.Києві державної адміністрації управління освіти за багаторічну сумлінну працю, за успіхи у навчально-виховному процесі -2008 р.

· Подяка адміністрації сш.№185 імені В.Вернадського за мудрість та витримку, творчий підхід у навчанні та вихованні молодших школярів

· Подяка Київської міської державної адміністрації, головного управління освіти і науки за сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління 2012 р.

· Подячний диплом чотирнадцятого міжнародного конкурсу з української мови імені Перта Яцика за подвижництво та вагомий внесок у справу відродження української мови, культури та духовності – 2014 р.

· Участь у науково-педагогічномупроекті “Росток”

· Реалізація технологіїдіяльнісного методу на уроках математики та навколишнього світу

· Розвиток креативності молодших школярів

· Розвиток критичного мислення молодших школярів