16 березня 2019 року в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського тринадцятийрік поспіль пройшла відкрита олімпіада з математики та фізики „Шляхами Вернадського”

/Files/images/olmpada_vernadskogo/P90315-105819.jpg Олімпіада присвячена засновнику та першому президенту Української Академії наук – академіку В.І.Вернадському. Він збагатив науку глибокими ідеями, що лягли в основу нових провідних напрямків сучасної науки. Для його діяльності характерні широта інтересів, постановка кардинальних наукових проблем,наукове передбачення. Організатори олімпіади „Шляхами Вернадського” СШ № 185 та вищі навчальні заклади, що входять до оргкомітету, своєю метою вважають виявлення творчо обдарованої молоді, виховання в молодого покоління поваги до наукових досягнень свого народу, підвищення ролі фізико - математичної освіти в Україні, створення оптимальних умов для розвитку талановитих і обдарованих учнів, виховання в них почуття гордості за внесок видатних вчених України в світову науку До складу журі олімпіади входили викладачі вищих навчальних закладів – Національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного технічного університету „КПІ”, Національного університету харчових технологій. Очолював журі Іващенко Євген Вадимович , доцент Національного технічного університету „КПІ”.

Любов до математики та фізики об’єднала в стінах школи 159 учнів шкіл Святошинського району та міста Києва. Слід відмітити, що за кількістю учасників олімпіада найбільш чисельна за весь час її проведення.

/Files/images/olmpada_vernadskogo/P90316-102413.jpg /Files/images/olmpada_vernadskogo/P90316-103106.jpg /Files/images/olmpada_vernadskogo/P90316-103403.jpg

За рішенням журі переможцями олімпіади визнано 16 учнів:

І місце:

1. Мисів Владислав Любомирович – 7 клас СШ № 185 ім. Володимира Вернадського

2. Тіпікіна Вікторія Олександрівна – 8 клас СШ № 185 ім. Володимира Вернадського

3. Сівер Іван Руслвнович – 9 клас СШ № 185 ім. Володимира Вернадського

4. Єсаф′єв Євгеній Олександрович – 10 клас СШ №317

5. Мамонов Володимир Володимирович – 11 клас СШ № 185 ім. Володимира Вернадського

ІІ місце:

1. Бєлінський Євгеній Сергійович – 7 клас СШ № 185 ім. Володимира Вернадського

2. Чередніченко Аліна Анатоліївна – 8 клас СШ № 185 ім. Володимира Вернадського

3. Зварич Віталій Васильович – 9 клас СШ № 185 ім. Володимира Вернадського