Тиждень безпеки життєдіяльності в СШ № 185

Зважаючи на вкрай складну ситуацію щодо попередження травмування та загибелі людей, а особливо дітей, в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського було організовано та проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» з 24 по 28 квітня 2017 року.

Проведення Тижня знань у школі вже стало традиційним, в такий спосіб класні керівники та класоводи намагаються ще раз нагадати дітям про можливі небезпеки та допомогти їм краще запам’ятати правила безпечної поведінки. Вчителі розповіли учням про правила пожежної безпеки, правила поведінки на воді та провели профілактичну роботу щодо попередження травматизму невиробничого характеру. На ІІ поверсі центрального корпусу було організовано виставку дитячих стіннівок, а у корпусі початкової школи було створено куточок безпеки «Дії учнів при виникненні надзвичайних ситуацій» та «Якщо ти вдома сам».

Попереджений – отже, готовий до дії. Бути обізнаним вкрай необхідно для безпечного життя.

Пам`ятаймо про Чорнобиль Пам`ятаймо про ЧорнобильПам`ятаймо про Чорнобиль тиждень безпеки життєдіяльності тиждень безпеки життєдіяльності

Кiлькiсть переглядiв: 196