Пам`ятаймо про Чорнобиль.

Чорнобильська катастрофа є болем і проблемою українського народу. 31 рік відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, вiн приніс свiту багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Не стала винятком і спеціалізована школа № 185 ім. Володимира Вернадського, де протягом тижня проходили різноманітні заходи. На ІІ поверсі центрального корпусу було організовано виставку учнівських стіннівок «Чорнобиль – найбільша техногенна катастрофа ХХ століття». В початковій школі пройшли тематичні бесіди «Дзвони Чорнобиля», учні середньої школи проглянули тематичні відеолекторії: «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС», а старшокласники обговорили питання безпеки майбутнього.

Події понад 31-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Пам`ятаймо заради майбутнього.

Пам`ятаймо про ЧорнобильПам`ятаймо про Чорнобиль Пам`ятаймо про Чорнобиль Пам`ятаймо про ЧорнобильПам`ятаймо про Чорнобиль

Кiлькiсть переглядiв: 157