День цивільного захисту у СШ № 185

«Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» - під таким гаслом пройшов День ЦЗ у СШ № 185 ім. Володимира Вернадського

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 13 квітня у спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті та школі, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах та у натовпі.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. Учням продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей. Протягом дня вчитель ЗВ Медвідь Сергій Вікторович влаштував виставку засобів індивідуального захисту.

Останнім етапом Дня ЦЗ за сигналом було проведено оповіщення учасників навчально-виховного процесу про пожежу на території школи. Учні під керівництвом учителів організовано, без паніки, згідно з планом евакуації покинули приміщення школи та вийшли на подвір’я навчального закладу.На лінійці були присутні інспектори Служби цивільного захисту Святошинського району старший лейтенант Андріяш Сергій Володимирович та прапорщик Шмалько Максим Михайлович, які розповіли учням про дії під час пожежі та правила використання вогнегасників. Начальник штабу цивільного захисту Костівська Надія Федорівна зробила перекличку класів та перевірила наявність класних журналів. Директор школи Щербаков Євгеній Миколайович підвів підсумки навчання з цивільного захисту.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

день ЦЗ У школі день ЦЗ У школі день ЦЗ У школідень ЦЗ У школі день ЦЗ У школі

Більше фото у галереї

Кiлькiсть переглядiв: 214