Шкільний офіцер поліції відвідав СШ №185

Шкільний офіцер поліції Орлюк Іван Михайлович завітав до учнів 6-х та 7-х класів спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського. Полісмен розповів школярам про особливості його служби та ознайомив зі своїм спорядженням. Крім того, акцентував увагу учнів на критерії, за якими можна відрізнити патрульних від інших структурних підрозділів поліції, Особливу увагу шкільний офіцер приділив тематиці учнівського булінгу (цькування) та розповів дітям про його види, причини і наслідки. Учні жваво спілкувалися з поліцейським, уважно вислухали лекцію-тренінг та взяли активну участь в обговоренні різноманітних ситуацій, які поліцейський запропонував учням із реальних звернень підлітків до поліції та запропонували шляхи вирішення. Школярі із цікавістю в очах слухали людину у формі, ставили свої запитання та просили порад.Незважаючи на юний вік, учні чудово сприймали почуте та активно дискутували на теми, що піднімалися під час бесіди.

Задоволені діти подякували правоохоронцю за візит та пообіцяли рости сумлінними та слухатись своїх наставників. Поліцейський в свою чергу пообіцяв, що це не останній візит і наступного разу навідається до школи з цікавими темами та ідеями.

шкільний офіцер поліції шкільний офіцер поліції шкільний офіцер поліції шкільний офіцер поліції