Ярмарок «Парад млинців» у СШ № 185

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Відзначати Масляну було прийнято катанням на санях з крижаних гірок, запалюванням багать. Ну і звичайно, пекти млинці, адже млинець – символ сонця, тепла, перемоги весни над зимою.

Народні традиції підтримали учні спеціалізованої школи № 185 імені Володимира Вернадського. Протягом тижня у класах початкової школи пройшли майстер-класи з виготовлення обрядових воскових свічок та випікання млинців. Дітям розповідали про традиції та обряди святкування. Наприкінці тижня третій рік поспіль було проведено ярмарок «Парад млинців». Центральний хол ІІ поверху школи став схожий на великий шумний вулик, у якому снували учні, батьки та вчителі, купуючи різноманітні смаколики. Вибір млинців вражав своєю різноманітністю: традиційні з сиром та маком, з різноманітними джемами та варенням, з шоколадом та згущеним молоком, у формі сердечок та у вигляді витинанок, які дбайливо були випечені нашими дбайливими матусями та бабусями. Всі зібрані кошти лідери учнівського самоврядування вирішили передати до центрального військового госпіталю на лікування бійців АТО. З чудовим настроєм усі розійшлися з ярмарку, несучи в серці частинку весни, тепла та добробуту.

/Files/images/100_0464.jpg /Files/images/100_0472.jpg/Files/images/100_0491.jpg/Files/images/100_0495.jpg /Files/images/100_0504.jpg /Files/images/100_0510.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 240