Вшанування Героїв Небесної Сотні у СШ № 185

20 лютоговідзначаєтьсяДень Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У спеціалізованій школі №185 ім. Володимира Вернадського згадували та вшановували Героїв Небесної Сотні. На ІІ поверсі було організовано тематичну виставку стіннівок. Класні керівники провели виховні години – «Небесна Сотня. Герої не вмирають…». Переглядаючи документальні матеріали, слухаючи тематичні пісні та вірші школярі пригадали трагічні події, які відбувалися 18 - 20 лютого 2014 на вул. Інститутській та на Майдані. Учням 4-х класів було запропоновано написати есе на тему: «Майбутнє України», у яких діти висловили сподівання на повернення миру та злагоди в рідній країні. Школярі сподіваються, що темні часи пройдуть, буде колоситись хліб, будуть сміятись діти, буде жити Україна.

Герої не вмирають!

/Files/images/100_0408.jpg/Files/images/100_0410.jpg/Files/images/100_0425.jpg /Files/images/100_0416.jpg/Files/images/100_0405.jpg