«Давайте жити без наркотиків» - під таким гаслом пройшли лекції для учнів СШ №185

Як відомо, наркотики не привносять в наше життя нічого хорошого. Однією з причин наркоманії серед дітей є соціальні труднощі в сім'ї. Адже від того, в яких умовах і в якому оточенні дитина росте, залежить його світогляд і розуміння таких понять як "хороше" і "погане".

Для того ж, щоб запобігти можливий розвиток наркотичної залежності у молоді, необхідно активно проводити різноманітні тренінги на тему "профілактика наркоманії в школі". Саме тому 15 лютого 2017 року до спеціалізованої школи №185 ім. Володимира Вернадського було запрошено лектора громадської організації «Нарконон» Морозову Н.М. Лектор у доступній та цікавій формі розповіла старшокласникам про шкоду наркотичних засобів та як навчитися відмовлятися від пропозицій спробувати наркотики вперше. Учні приймали активну участь в діалозі, ставили різноманітні запитання, розігрували ситуативні сценки.

Тож, пам'ятаймо, що "тонка і крихка" натура школяра може піддаватися як позитивному, так і негативному впливу: головне не упустити моменту, направити його по вірному шляху.

лекція проти наркотиків лекція проти наркотиків