Учні СШ № 185 за здоровий спосіб життя. Заходи до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

СНІД – хвороба, яка забирає щороку безліч життів. Боротьба з цією страшною чумою ХХІ століття ведеться в Україні на різних рівнях. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже у школі формується й розвивається особистість учня.

До Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського пройшла загальношкільна акція «Не будь байдужим». Всі учителі та учні 5-11-х класів одягли червоні стрічки в знак підтримки ВІЛ-інфікованих людей. О 8 годині ранку лідери шкільної організації самоврядування «Виклик» провели виступ агітбригади «Вітамін» для учнів 5-7 класів про правила здорового способу життя. Напередодні, для учнів 9-11-х класів була проведена лекція-презентація представником громадської організації «Здорове людство», студентом четвертого курсу університету ім. Богомольця Бухенським Андрієм, який розповів про те, як вберегтися від СНІДу та про фактори, які викликають захворювання на рак. В кінці своєї розповіді він влаштував учням невеличкий тест на знання правил безпечної поведінки з ВІЛ-інфікованими людьми.

Сподіваємось, проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість, а також не залишатися байдужими до тих, хто живе з діагнозом «ВІЛ-інфікований».

Більше фотографій можна побачити у галереї.