День учнівського самоврядування в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського

7 грудня 2016 року в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу.

У Дні учнівського самоврядування взяли участь учні 5-11-х класів та лідери шкільної організації самоврядування «Виклик». Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі адміністрації та педагогів, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Робочий день розпочався з апаратної наради. Директор школи Щербаков Євгеній Миколайович привітав учнів із Днем місцевого самоврядування та побажав лідерам успіхів. Апаратну нараду продовжили Суховерська Дарина та Євич Анна, президенти школи, які виконували відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки директора школи. Лідери ознайомили представників учнівського самоврядування із планом Дня самоврядування.
Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи. Учні самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами. Учні, які виконували обов’язки соціального педагога та психолога, провели опитування старшокласників «Як змінити на краще життя у школі?».Виконуючі обов’язки адміністрації провели рейди-перевірки наявності шкільної форми та ведення щоденників учнями.

Завершився День самоврядування в школі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

Більше фотографій можна побачити у галереї.