Участь школи у районному благодійному ярмарку

Третій рік поспіль в Святошинському районі на базі СШ №76 ім. О. Гончара до Дня Гідності та Свободи проводять благодійний ярмарок, який має на меті зібрати кошти для допомоги воїнам АТО та об’єднати мешканців району навколо ідеї миру і єдності.

Ініціатива проведення заходу належить районній асоціації «Старшокласник», члени якої власним прикладом доводять, що допомагати країні можливо у будь-якому віці.

У цьому році, за традицією, учнівська молодь спочатку провела урочистий захід «Горді, що ми українці», а потім всіх запросили до спортивного залу школи, де власне і був проведений благодійний ярмарок.

Гостям заходу пропонували за символічну плату придбати домашні смаколики, поробки із підручних матеріалів, картини та різноманітні сувеніри, які були виготовлені з натхненням та любов’ю. Всі зібрані кошти будуть передані родинам загиблих учасників Революції Гідності та воїнів АТО, діти яких навчаються у школах та відвідують садочки Святошинського району.

Долучилися до благодійного заходу і учні спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського. Майже всі класи представили свої вироби на районний ярмарок. Особливо вразив всіх торт неймовірної краси, який виготовила мама учениці 2-Д класу. А представляли школу лідери 9-10-х класів: Євич Анна, Суховерська Дарина, Сорокіна Анастасія, Лисуха Андрій, Табанець Олександр, Богатирьова Олександра та Хотячук Максим. Дякуємо всім за участь.