ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ 11 КЛАСІВ В ТРАВНІ 2021 РОКУ!

Вчителі,батьки,учні - учасники освітнього процесу!

Ми вимушені разом з Вами відповідально та оперативно реагувати на виклики сьогодення. У зв’язку з цим:

1. Проведення навчальних занять буде відбуватись відповідно до загальношкільного розкладу на 2020-2021 н. р.

2. Педрадою школи від 13.04 2021 № 5 було обрано змішану модель організації освітнього процесу в травні, яка включає очне викладання предметів, які обрали учні для складання ЗНО та асинхронне дистанційне навчання для викладання решти навчальних предметів.

3. Модель змішаного навчання надає більше часу для підготовки до ЗНО, можливість відвідувати в школі тільки обрані предмети ,мінімізацію непрофільних предметів та проведення групових консультацій протягом травня для опрацювання складних тем винесених на ЗНО.

4. Предмети, які не входять до переліку ЗНО:

- Зарубіжна література

- Інформатика

- Технології

- Всесвітня історія

- Фізична культура

- Захист України

5. У травні місяці домашні завдання не плануються.

6. Остаточне річне оцінювання здобувачів освіти 11 –х класів буде здійснено до 21.05.2021року.

7. Зворотній з`язок між учасниками освітнього процесу за електронною адресою s185dyst@ukr.net

БАЖАЄМО УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА ЗДОРОВ`Я!