День української писемності й мови у СШ № 185 ім. В. Вернадського

День української мови та писемності у СШ №185

Зранку 9 листопада СШ № 185 ім. В. Вернадського розцвіла вишиванками, барвистими стіннівками, плакатами, малюнками. Так учні і вчителі закладу розпочали День української писемності й мови.

Під час перерв у цей день лунали народні й сучасні пісні про мову, Україну, під які підтанцьовували учні початкової та середньої школи.

А об 11-ій годині у шкільній бібліотеці зібралися вчителі, у яких не було уроку, бібліотекар, старшокласники, щоб узяти участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності. Учасники акції дізналися, що аудиторія та географія щорічного Всеукраїнського диктанту постійно збільшується. Десятки тисяч листів надходять з усіх областей України та з-за кордону: Німеччини, Бельгії, Великої Британії, Канади, Аргентини, Литви, Норвегії, Польщі, Швеції, Франції, Росії, Білорусі, Молдови, Таїланду. Тому всі, хто писав диктант, дуже старалися не зробити помилок.

В цей день на уроках учні школи згадували такі відомі імена, причетні до формування української писемності й мови, як: Нестор-Літописець, Кирило, Мефодій, Г. Сковорода, І Котляревський, Т.Шевченко, Леся Українка, І. Франко.

Кожен учень вніс свою часточку у загальношкільне свято: намалював ілюстрацію з улюбленої книги, підготував вікторину, знайшов вірш про мову. Тому цей день видався школярам святковим, цікавим та пізнавальним.

Більше фотографій можна побачити у галереї.