6 грудня - День Збройних Сил України у СШ №185

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – одне з найважливіших свят в країні. Це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наша спеціалізована школа №185 імені Володимира Вернадського просто так не оминула цю дату.

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні бути свідомими, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат рідного села чи міста, де проходило дитинство чи юність.

Вітаємо всіх військовослужбовців України! Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших осель, спокій близьких – у ваших надійних, міцних руках. Прийміть відеопривітання від учнів нашої школи з найкращими побажаннями добра, гарного настрою, професійних успіхів!