12 березня – День народження видатного українського вченого Володимира Івановича Вернадського в СШ №185

12 березня вся українська спільнота відзначає 157 років від Дня народження видатного вченого, філософа, засновника та першого президента Української Академії наукВолодимира Івановича Вернадського.Він є фундатором таких наук як геохімія, біогеохімія та радіологія, вчення про біосферу, ноосферу, космізм. Ні одна сучасна галузь науки та виробництва у світі не обходиться без його наукових розробок, а філософські напрями та школи вивчають його як видатного мислителя XX століття.

У 2007році в спеціалізованій школі № 185 імені Володимира Вернадського була започаткована гарна традиція – на знак вшанування пам’яті видатного науковця проводити в березні щорічну відкриту олімпіаду «Шляхами Вернадського».

Цей захід ставить за мету популяризацію фізико-математичних знань та виховання в учнів любові до вивчення математики та фізики.

В 2009 році школі № 185 було присвоєно і м’я Володимира Вернадського, а в 2016 році, коли школа відзначала свій 50-річний ювілей, було відкрито аудиторію Володимира Вернадського. В аудиторії зібрані матеріали, пов′язані з життям та науковою діяльністю вченого./Files/images/2019-2020/vernadskiy/IMG_6418++.jpg

Цього року на відкритій олімпіаді «Шляхами Вернадського» свої математичні здібності та знання з фізики зможуть випробувати учні київських шкіл 6-11 класів.

Про дату та час проведення олімпіади буде повідомлено додатково.