День писемності й української мови в СШ№185

Як парость виноградної лози,

Плекайте мову.

М.Рильський

Щороку спеціалізована фізико-математична школа № 185 ім. Володимира Вернадського розцвітає 9 листопада вишиванками , яскравими стіннівками, плакатами, стрічками. Не був винятком і день 8 листопада 2019 року. Безліч цікавих заходів відбулося цього дні у школі.

Найцікавіші з них — це вистава стіннівок «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи!» (готували учні всіх класів, найбільш відзначилися

Васильєва А., Горбенко З. (7-А кл.), Тіпікіна В. Деркач К.(9-В кл.) Головня Є. (11-А), інформаційне досьє «Історія української мови», яке приготували учні 10-х класів, флешмоб учнів школи «Мовний листопад» ( діти малювали барвисті листки і писали на них висловлення, а учні чергового 8-Б класу прикрасили ними всю школу, особливо відзначилися Сушня Д., Гринчук Д., Потапова А., Володічева А.), книжкова виставка для читачів бібліотеки «Писемність та мова — жива плоть, яка створювалася мільйонами поколінь», мовознавчі вікторини «Веселкова наша мова» для учнів 6- 8-х класів, конкурс на кращу авторську поезію про рідну мову (серед учнів усіх класів).

Учні 6-11 класів та вчителі писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності «Від берести — до «цифри».

Найбільш грамотно написали диктант Лиса Х. , Зюкова А. (10-Б кл.), Берзин Р., Купрійчук В. , Василишина Л. (10-А кл.).

А ще в цей день відбувалися на перервах фотосесії, бо у вишиванках прийшли не тільки учні, а й їхні вчителі, тож кожен хотів зберегти в пам’яті це свято.

І справді , «У рідному слові велика сила».

Учителі української мови та літератури

/Files/images/2019-2020/den_pisemnost/2.jpg/Files/images/2019-2020/den_pisemnost/3.jpg