Громадський контроль за станом організації харчування учнів спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського

У СШ № 185 ім. Володимира Вернадського контроль за організацією харчування здійснюється систематично. 24.10.2019 року адміністрацією школи була здійснена чергова перевірка якості харчування із запрошенням представників батьківської громади 1-х класів. Як зазначено на сайті МОН України «Батьки можуть впливати на організацію харчування дітей у закладах освіти. Кожна мати чи батько мають право зайти у їдальню школи і поцікавитися, що їсть її дитина». Під час перевірки батькам було запропоновано спробувати страви, які готують кухарі шкільної їдальні та подивитися на умови вживання їжі дітьми. За результатами перевірки був складений акт. Батьки відмітили, що колектив їдальні намагається дотримуватись сучасних тенденцій - впроваджує мультипрофільне харчування (декілька страв на вибір), не дивлячись на те, що харчоблок потребує реконструкції. Також батьки зазначили, що смакові якості страв, їх зовнішній вигляд, вага відповідають нормам і заслуговують на оцінку «відмінно». Із шеф-кухарем Шевчук А.М. батьки обмінялися враженнями щодо побаченого і висловили подяку за смачно приготовлені страви. Проте, були побажання щодо лінії підігріву їжі та більш комфортних умов посадки дітей(старі незручні лавки і довгі столи). Директор школи повідомив батькам, що протягом багатьох років порушує клопотання перед районним управлінням освіти про необхідність капітального ремонту харчоблоку та зали їдальні та висловив сподівання, що наступного року це питання буде вирішено.

/Files/images/2019-2020/gromadskiy_kontrol_harchuvannya/1.jpg/Files/images/2019-2020/gromadskiy_kontrol_harchuvannya/2.jpg/Files/images/2019-2020/gromadskiy_kontrol_harchuvannya/3.jpg