Урок математики « Посвята у Козацтво» в спеціалізованій школі №185 ім. Володимира Вернадського

Учні 5-В класу спеціалізованої школи №185 ім. Володимира Вернадського напередодні Дня українського козацтва зрозуміли, щоб стати гарними козаками треба вміти долати перешкоди, аналізувати різні складні ситуації і бути розумними. Вчитель математики Новицька Світлана Петрівна 13 жовтня провела урок на додавання і віднімання натуральних чисел у вигляді гри « Посвята в Козацтво». Завдяки цьому уроку учні не лише розвинули свої обчислювальні навички і логічне мислення, а збагатили свої знання про історію українського народу та період козацтва в Україні. Протягом 45-хвилин вони показали, як за допомогою розв’язання математичних завдань, змогли поринути у минуле наших предків – козаків.

Завершився урок козацькою кашею, яку по давньому рецепту підготували батьки учнів. П′ятикласники своїми знаннями і любов′ю до козацького життя довели, що козацькому роду нема переводу!

/Files/images/2019-2020/urok___matematiki__posvyata_u_kozatstvo/1.jpg/Files/images/2019-2020/urok___matematiki__posvyata_u_kozatstvo/7.jpg /Files/images/2019-2020/urok___matematiki__posvyata_u_kozatstvo/3.jpg/Files/images/2019-2020/urok___matematiki__posvyata_u_kozatstvo/4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 79