Наші учні – наша гордість

Не існує безталанних дітей, - такої думки дотримуються відомі педагоги й філософи усіх часів і народів. "У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити", - вважав Сократ.

У спецалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського з обдарованими дітьми займаються системно й цілеспрямовано, плекають їхні таланти. Учні школи досягають успіхів у різних напрямках – у вивченні певних наук, музиці, образотворчому мистецтві, рукоділлі, спорті – і це наша гордість. У нашій школі працює гурток шахів, у якому учні здобувають перші навички цієї чудової гри. Гра в шахи – це можливість навчитися логічно мислити, розвинути уяву, здатність швидко приймати рішення та будувати стратегію,а також навчитися обробляти велику кількість інформації. Саме зі шкільного гуртка шахів почалися перші успіхи учнів – Клименка Володимира та його сестрички Клименко Софії. Зараз Володимир навчається в 4 класі й уже має І дорослий розряд з шахів, а Софія в 2 класі й має ІІІ дорослий розряд.

Неодноразові переможці різних шахових змагань, Володимир та Софія свої "найсвіжіші" здобутки завоювали напровесні цього року, - 15 травня у Міжрегіональній академії управління персоналом у фінальних змаганнях ІV Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура». Володимир виборов почесне ІІІ місце, а Софійка увійшла в десятку найкращих шахістів міста.

Сподіваємось, що талановиті учні спеціалізованої школи №185 ім. Володимира Вернадського обов’язково досягнуть ще більших успіхів і прославлятимуть не лише школу, а й всю країну.

/Files/images/shahmati/2.jpg /Files/images/shahmati/3.jpg