Козацьку славу збережемо! Тиждень історії в СШ № 185 – "5 кроків до незалежності України"

Тиждень історії в СШ № 185 – "5 кроків до незалежності України"

14 жовтня українці відзначають одне з найбільших свят – Покрова Пресвятої Богородиці. Цей день в Україні відзначається, як день українського козацтва та День захисника України.

Хоробрість, мужність, патріотизм – саме ці якості передались нам від наших славних предків.

В пам'ять про наше минуле, з 10 по 13 жовтня в спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського проходив тиждень історії, протягом якого відбувалися найрізноманітніші заходи. На початку тижня учні ознайомились з виставкою плакатів під гаслом «5 кроків до незалежності України». Мета виставки, розповісти про 5 важливих подій в історії нашої держави, які привели до проголошення незалежності України. Також школярі ознайомились з досягненнями країни за 25 років самостійності.

13 жовтня до Дня Покрови та українського козацтва була представлена експозиція «Козацька хата», оглянувши яку, можна було побачити повсякденне життя козаків, а саме побут, одяг, страви.

В цей день учні, вчителі та батьки мали змогу взяти участь у фестивалі «Козацькі страви», під час якого всі бажаючі могли скуштувати куліш,купити різноманітні страви, пограти в козацькі ігри. Розмаїття козацьких страв вражало: потапці, галушки, вареники з різними начинками, вергуни, бануш, щерба, тетеря та смачнючі смаколики. Кошти, які були зібрані під час фестивалю, будуть передані пораненим воїнам АТО, що знаходяться на лікуванні в київському шпиталі.

Більше фотографій можна побачити у галереї.