Рідна мова в рідній спеціалізованій школі №185 ім. Володимира Вернадського

21 лютого представники всіх націй і народностей світу визначають міжнародний День рідної мови. Долучилися до цього свята й наша школа. В цей день вчителі та учні говорили про мовне розмаїття України. Старшокласники читали вірші відомих поетів в’єтнамською, японською, польською, корейською, українською, російською та англійською мовами. Всі охочі також долучилися до акції. «Мова в моєму серці» та конкурсу тематичних плакатів, провели флешмоб «Рідна мова».

Учні 6-В класу здійснили «Філологічний десант» до учнів 2-В класу. Шестикласники підготували цікаві завдання, конкурси, вікторини, арт-гру, присвячені Дню рідної мови.

Любіть, поважайте та вдосконалюйте рідну мову, адже мова, як і Україна, - у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.