Спеціалізована школа № 185 ім. Володимира Вернадського зберігає свої традиції. Посвята в школярі.

Спеціалізована школа № 185 ім. Володимира Вернадського пишається своїми традиціями: уже багато років поспіль, напередодні канікул, жовтень знаменує традиційне свято для найменших школярів - «Посвята в школярі». Традиції школи стають традиціями родин, адже у святі брали участь всі батьки першокласників.

Під час свята здійснювався обряд посвячення учнів в однокласники-однокашники та вручення глечиків з кашею, «щоб у всіх учнів було стільки сили, скільки крупинок з’їли», бо лише після з’їденого глечика каші, учні зможуть називатися однокашниками. Також учні отримали в подарунок учнівські квитки, значки, календарики та футболки з емблемою школи.

Учні початкової школи та старших класів вітали першачків чудовими піснями та танцювальними виступами. Для всіх учнів несподіваним та чудовим подарунком став виступ учня 1-А класу Колмикова Дмитрія та його чарівної партнерки Сьомки Валерії, які є учасниками телевізійних проектів «Україна має таланти» та «Танцюють всі».

І на завершення свята всіх першачків благословили святковим хлібом – запашним короваєм, який з любов’ю виготовили майстри своєї справи – шкільні кухарі. А батьки учнів провели їх під рушниками – на добру та щасливу дорогу знань.