У спеціалізованій школі №185 ім. Володимира Вернадського відбулася педагогічна рада на тему «Науково-дослідницька робота з учнями та її вплив на якість освітнього процесу»

Нова українська школа – це освіта для людини. Її стрижень – становлення і розвиток самодостатньої особистості, готової до самореалізації виявлених обдарувань у сучасному соціумі, яка компетентна в різних видах діяльності.

27 грудня у спеціалізованій школі №185 ім. Володимира Вернадського відбулася педагогічна рада на тему «Науково-дослідницька робота з учнями та її вплив на якість освітнього процесу». Ідея формування творчо розвинутої особистості є провідною в роботі педагогічного колективу СШ ім. Володимира Вернадського. Заступник директора з навчально - виховної роботи Кузькова Т.П. провела аналіз,що науково-дослідницька робота в школі проводиться за трьома головними напрямками: перший – це розвиток наукового мислення школяра і майбутнього громадянина, яке досягається цілою низкою спеціальних заходів, методів і дій безпосередньо на уроці; другий – це позакласна діяльність, в якій учні беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, турнірах; третій – це участь у роботі Малої академії наук. Вчитель математики Новицька С.П. та біології Іоніна С.А. поділились своїм досвідом, як вони розвивають науково-дослідницький підхід при вивченні своїх предметів.

Директор школи Щербаков Є.М. підсумував,що важливі рішення, які прийняті педагогічною радою дозволять зробити науково-дослідницький підхід важливою складовою сучасних уроків з застосуванням інформаційних технологій.