Олімпіада Київського національного університету ім. Тараса Шевченка «Фізик-2019» пройшла в спеціалізованій школі №185 ім. Володимира Вернадського

Педагогічний колектив спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського вже більше десяти років співпрацює з фізичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка .19 грудня фізичний факультет провів в СШ №185 виїзну олімпіаду з фізики для учнів 11 класів. Перед початком олімпіади доцент кафедри оптики Якунов Андрій Васильович продемонстрував добірку різнобарвних дослідів із перетворення кольорів світла за допомогою різних модифікацій лазерів , які дозволяють ілюструвати складні фізичні, хімічні та біологічні процеси, які доречно використовувати як для навчання, так і для розваг!

Згідно з правилами прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переможці та призери олімпіади матимуть право на першочергове зарахування. В олімпіаді взяли участь кращі учні - знавці фізики спеціалізованої школи №185 ім. Володимира Вернадського, серед них Мосійчук Юлія, Мамонов Володимир, Панов Олександр, які не раз перемагали на районних, міських олімпіадах та конкурсах МАН з фізики.

Бажаємо учням 11- х класів успіхів та за результатами олімпіади стати студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

/Files/images/olmpada_z_fziki/3.jpg /Files/images/olmpada_z_fziki/1.jpg /Files/images/olmpada_z_fziki/2.jpg