У СШ № 185ім. В. Вернадського пройшло свято Посвята в школярі

Спеціалізована школа № 185 має давні та добрі традиції. Посвята в школярі – є однією з таких. 14 грудня, на день святого пророка Наума, відбулося урочисте прийняття 118 молодших школяриків до шкільної родини. Наум – покровитель розуму та доброчинства, вельми шанований серед українців. Раніше навчання в селах розпочиналося саме на день Наума. Відводячи дітей до школи батьки вручали їм горщики з кашею, щоб з’їсти її всім класом і стати однокашниками - одгокласниками. Обряд посвяти в однокашники – однокласники здійснив директор школи Щербаков Є.М., який вручив всім 1-м класам горщики з кашею та благословив святковим хлібом. Кожний школярик отримав особистий подарунок від директора – значок з емблемою школи. Це теж є чудовою традицією школи. Дотримуватись традицій в школі – це передусім формувати культуру підростаючого покоління.

На святі лунали пісні, вірші, діти розгадували загадки та танцювали. А після свята пройшов дидактичний квест, під час якого першачки демонстрували вже набуті знання та доводили своїм батькам, що вони «стали справжніми школярами». Не залишились без уваги і батьки: їм вчителі теж підготували завдання, які вони виконали на «відмінно». Бажаємо всім нашим найменшим школярикам завжди досягати успіху, а батькам бути нашими справжніми партнерами!

/Files/images/posvyata_v_shkolyar/2_2.jpg /Files/images/posvyata_v_shkolyar/2_3.jpg