У спеціалізованій школі №185 ім. Володимира Вернадського пройшов тиждень математики

Математика – це велична споруда, створена уявою людини, для пізнання Всесвіту. Тиждень математики, який пройшов з 3 по 7 грудня в СШ №185 ім. Володимира Вернадського, довів всю велич цієї науки. Протягом тижня «цариця всіх наук» була основною в шкільних заходах. Найбільш цікавими стали: виставки газет « Цікава математика» та моделей математичних фігур,які виготовили учні 5-х-7-х класів. Відбулися «математичні бої» серед учнів 5-х класів, змагання юних математиків 7-х класів та математичний турнір серед учнів 8-х та 11-х класів.
Вчитель Задира провела для учнів 5-х класів математичну подорож у країну дробів, а Новицька С.П. запросила учнів у математичну казку.Учні 9-х та 10-х класів познайомили своїх однокласників та вчителів з своїми роботами в Малій академії наук,які вони підготували до районного конкурсу-захисту під керівництвом вчителів Нинь А.С. та Галушко Л.Л.
«Математика - мова істини!» – впевнені учні СШ №185 ім. Володимира Вернадського

/Files/images/tijden_matematiki/1.jpg /Files/images/tijden_matematiki/2.jpg /Files/images/tijden_matematiki/3.jpg

/Files/images/tijden_matematiki/5.jpg /Files/images/tijden_matematiki/6.jpg /Files/images/tijden_matematiki/8.jpg /Files/images/tijden_matematiki/10.jpg /Files/images/tijden_matematiki/9.jpg