День самоврядування в школі №185 ім. Володимира Вернадського з офіцером поліції

День самоврядування в школі №185 ім. Володимира Вернадського з офіцером поліції

Адміністрація в школі завжди зацікавлена у забезпеченні правопорядку на своїй території і за її межами. Адже потреба у безпеці є однією з базових потреб людини, а співпраця поліції зі здобувачами освіти – найкращий спосіб її забезпечити. Саме від превентивної роботи – менша кількість правопорушень і злочинів в майбутньому.

Тому в закладі освіти № 185 налагоджена співпраця за програмою

«Шкільний офіцер поліції» (ШОП) і 07.12.2018, на День самоврядування , проводились уроки в початковій школі та на паралелі п'ятих класів за даною програмою інспектором ВЗГ УПП у м.Києві ДПП старшим лейтенантом поліції Полюховичем Миколою Миколайовичем, який акцентував увагу на безпеці життєдіяльності під час зимових канікул.

Головна мета співпраці- створення безпечного середовища у школі, застосування відновних практик з метою попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ.

Співробітництво, зі слів учнів, здійснюється безпосередньо в інтересах дитини.

/Files/images/z_oftserom_polts/4.jpg /Files/images/z_oftserom_polts/5.jpg /Files/images/z_oftserom_polts/7.jpg /Files/images/z_oftserom_polts/8.jpg /Files/images/z_oftserom_polts/1_1.jpg /Files/images/z_oftserom_polts/10.jpg /Files/images/z_oftserom_polts/12.jpg/Files/images/z_oftserom_polts/11.jpg /Files/images/z_oftserom_polts/2.jpg /Files/images/z_oftserom_polts/3.jpg /Files/images/z_oftserom_polts/9.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 73